DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Transdermální kolagen Q5-28

Kolagen a jeho důležitost v procesu stárnutí organismu

O kolagenu - kolagen je hlavní organickou složkou podpůrného systému organismu, kostí, chrupavek, šlach, vaziva a kůže. Je významnou složkou cévních stěn, bazálních membrán, rohovek a některých tělesných orgánů.

KOLAGEN NA PLEŤ, KOLAGEN NA TĚLO, KOLAGEN NA VLASY, KOLAGEN NA KLOUBY

 • Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu. Kolagenové choroby tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami kolagenu postihují např. srdce, cévy, svaly a kůži.
 • Kolagen ovlivňuje vzhled naší pokožky, kvalitu vlasů, nehtů i zubů a vděčíme mu za pohyb bez bolesti, tedy za zdravé klouby a vazy.
 • Existují pouze TŘI cesty, jak kolagen získat.
 1. Tou první je jeho přirozená produkce v našem těle, která ale s věkem postupně klesá k minimu.
 2. Druhou možností je získávání kolagenu z potravy.
 3. Třetí možnost - doplnit tělu kolagen 

Pozor - není kolagen jako kolagen!

Čím se liší ,,živý,, kolagen od jiných kosmetických přípravků s kolagenem?

 • Hydrát rybího kolagenu je roztokem z čistého kolagenu, z biochemického hlediska stále "živého", a proto také biologicky aktivního. Kolagen Inventia je biologicky aktivní, díky tomu se snadno zapojí do tvorby tělesného kolagenu a povzbudí lidské buňky k produkci vlastního kolagenu. Takové schopnosti vykazuje pouze kolagen získávaný z ryb.

Kolagen Inventia obsahuje vysoký obsah čistého kolagenu v gelu (okolo 45 %).

Na kosmetickém trhu se můžeme setkat s mnoha krémy a dalšími výrobky s kolagenem - viz. DRUHY KOLAGENU

Obvykle však obsahují kolagen získaný z dobytka( vepřového a hovězího). Metody používané k získání kolagenu od krav nebo prasat jsou chemicky agresivní , protože používají velmi silné kyseliny , což vede ke vzniku produktu , který není přírodní, na rozdíl od přírodního kolagenu INVENTIA ®.

Přírodní kolagen INVENTIA ® má konzistenci snadno vstřebávájícího se gelu , který obsahuje více než 90% kolagenu v sušině . Kolagen se získává z kůže ryb , a proto je bez choroboplodných činitelů. Navíc inovativním způsobem, který udržuje prostorovou , nativní strukturu trojité šroubovice při teplotách v rozmezí 5 - 28 ° C .

Navíc žádný z producentů neuvádí, jaký podíl čistého kolagenu ve složení svého výrobku obsahuje. Obvykle to není více než 5 - 9% z celkového složení.

INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního kolagenu Inventia ®.

Přírodní kolagen INVENTIA jako jediný poskytuje neuvěřitelnou sílu jedinečného přírodního NATIVE KOLAGENU v podobě trojité šroubovice.

Toto není další produkt s levnými a neefektivními hydrolyzovanými proteiny nebo jinou směsí, která má slovo “kolagenem“ pouze ve svém názvu, nikoliv ve výrobku.

Nabízíme výrobek obsahující nejdůležitější protein pro lidské tělo – kolagen v jeho přirozené formě, stejný, jako se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Účinnost čistých nativních kolagenových bílkovin je nezměrně širší a silnější než u běžněji dostupných náhražek, jako hydrolyzátů s jejich omezenou účinností.

Přírodní kolagen INVENTIA (R) poskytuje pokožce vše, co potřebuje – “živý“ kolagen.


Kolagen je vynikající anti - age přípravek

Kolagen je skleroprotein, extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání.Tvoří 25–30 % všech proteinů v těle savců, ve formě kolagenních vláken je složkou mezibuněčné hmoty.V současnosti je známo nejméně 27 rozdílných typů kolagenů. Kolagenové choroby tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami kolagenu postihují např. srdce, cévy, svaly a kůži. Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu.

Přírodní kolagen INVENTIA reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie.
Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století.

Živý kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů.Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Dodnes však nebyl využit nejoptimálnějším způsobem.
Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken. Nemá tedy nic společného s kolagenem - ''z peptidové mrtvoly''. Je to živá bílkovina, revoluční objev!

Zjednodušeně můžeme kolagenové produkty na trhu rozdělit do dvou základních skupin:

 • Kolagen vyráběný z vepřových a hovězích kůží - nejdostupnější klasická želatina, která není hydrolyzována, je velmi špatně stravitelná a jako proteinový zdroj nevhodná. Hydrolyzát kolagenu se používá zejména k obohacení lidské výživy o kolagenní bílkoviny v kloubních přípravcích, v kosmetice, ale také v laciných proteinových nápojích, kde uměle zvedá obsah proteinů. Působí povrchově a krátkodobě. Organismus jej odmítá jako cizorodou látku.
 • Biologicky aktivní „živý“ přírodní rybí kolagen (podobný kolagenu lidskému) - rychle se vstřebá a následně spojí s "našimi" kolageními vlákny. Tato vlastnost je velmi důležitá. Kromě okamžitého omlazujícího efektu, stimuluje obnovu vlastního kolagenu. Kdo používá kolagenovou kosmetiku pravidelně, po čase zjistí, že ho jeho pokožka přijímá stále méně. Většina rybích kolagenů na trhu, snese bez trvalého poškození teplotu do 15stupňů C.
 • Kolagenové preparáty značky INVENTIA, můžete uchovávat v teplotním v rozmezí 5st. – 28st.C

Přečtěte si také:

 

PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek

Na těchto stránkách vám nabízíme možnost zakoupení výrobků s garantovanou výraznou 10% slevou! na každý výrobek! Můžete tedy nákupem u nás ušetřit nemalý peníz.

NÁVRAT NA HLAVNÍ NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU STRÁNKU WEBU


Zaujaly Vás tyto informace?

Dejte o nich vědět jediným kliknutím >>> také přátelům na Facebooku


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky