DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Kolagen SILVER

Kolagen SILVER - nově v balení COLLAGEN GEL BODY

pro všechny druhy každodenní domácí péče o pleť, pokožku a klouby..., používán v kosmetických a kadeřnických salónech ...

 • k rychlé a účinné regeneraci pokožky po slunění,
 • po opalování v soláriu, po návratu od moře,
 • po denní koupeli apod....
 • Vyhlazuje mimické vrásky, hluboké vrásky zplytčuje,
 • výrazně omlazuje a hydratuje pokožku, obnovuje její elasticitu a sjednocuje pigmentaci.
 • Silver je vhodný na ošetření celého těla

Jediný kolagen na světovém trhu, který lze uchovávat i v pokojové teplotě do 28°C.

KOLAGEN Silver - Transdermální kolagen Q5-28 200 ml KOLAGEN Silver - Transdermální kolagen Q5-28 100 ml KOLAGEN Silver - Transdermální kolagen Q5-28 50 ml

Kolagen Silver je levnější, ale stejně účinná alternativa kolagenu Platinia vhodná na ošetření celého těla.

Též napomáhá k rychlé a účinné regeneraci pokožky po slunění, po opalování v soláriu, po návratu od moře, po denní koupeli apod.

 • Levnější kolagen Silver je vyráběn z boční části ryby.
 • Dvakrát prochází čistícím procesem přes vlákna bource morušového. Má zlatistvou barvu, někdy lehce do šeda - záleží na pigmentu ryb.

Omlazující účinky jsou obdobné jako u Platina, pouze u čerstvých spálenin, jizev, akné a ekzémů je vhodnější použít jemnější Platinum, které je čistější.

Kolagen Silver je levnější, ale stejně účinná alternativa kolagenu Platinia vhodná na ošetření celého těla.

Omlazující a regenerační účinky jsou obdobné jako u Platinia. Doporučuje  se k použití všude tam, kde nedošlo k porušení integrity pokožky.
Nedoporučuje se  po plastických či jiných operacích. Také není vhodný na čerstvé popáleniny a čerstvé jizvy. U akné a ekzémů je také vhodnější použít čistější variantu Platinium.

Nejúčinnější ANTISTRIOVÁ PREVENCE V TĚHOTENSTVÍ, PŘI PLÁNOVÁNÍ VĚTŠÍHO ÚBYTKU HMOTNOSTI I ZVÝŠENÉ TĚLESNÉ NÁMAZE U MUŽŮ V POSILOVNĚ PŘI RŮSTU SVALŮ (KŮŽE JE SLABÁ A NEZVLÁDÁ NÁPOR RŮSTU SLALŮ A POTRHÁ SE. PRAVIDELNÉ OŠETŘENÍ POKOŽKY KOLAGENEM SILVEREM (v levnější alternativě i Graphitem) pokožka zpevní - je jemnější, mladistvější, ale pevnější, silnější (nezaměňujte s hrubou- hroší) a již se nepotrhá, čímž zabraňuje tvorbě strií).

Pokud si chcete kolagen koupit, nechcete ho na narušenou aknózní pleť nebo na potírání víček očí a očního okolí a Platinum je pro vás cenově méně dostupné, vyzkoušejte kolagen Silver. Na omlazení pokožky těla (ne obličeje) po slunění nebo jako antistriovou prevenci lze zvolit i levnější alternativu.

Kolagen SILVER - nově v balení COLLAGEN GEL BODY

kolagen Silver ově v balení BODY

PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek


V našem eshopu najdete oblíbené a osvědčené produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolagen PLATINUM = NOVĚ V BALENÍ FACE

Kolagen SILVER = nově v balení BODY

Kolagen GRAPHITE = nově v balení HAIR / NAILS

KOLAGEN V TABLETÁCH COLVITA = NOVĚ V BALENÍ INVITA

Jedná se pouze o změnu balení - VÝROBCE INVENTIA - zůstává stejný! INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního kolagenu Inventia ®.

Na každém balení je tento znak – triple helix formula (biologicky aktivní kolagen s označením triple-helix je podobný lidskému proteinu). Podle tohoto označení poznáte, že se prokazatelně jedná o „živý“ přírodní, biologicky aktivní kolagen té nejvyšší kvality


Nabízíme Vám možnost zakoupení výrobků s garantovanou výraznou 10% slevou! na každý výrobek! Můžete tedy nákupem u nás ušetřit nemalý peníz.

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek


Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky