DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Kolagen GRAPHITE

Kolagen GRAPHITE nově v balení ANTI-AGE COLLAGEN GEL HAIR&NAILS

pro péči o vlasy a nehty, používán v kosmetických a kadeřnických salónech jako ekonomičtější řešení, používán také pro léčbu kloubů, pro péči o ztvrdlou kůži a pro domácí koupele...

 •  při ošetření nehtů
 •  na posílení vlasů a vlasových cibulek
 •  na lupy a svědění hlavy
 •  při plísních nohou
 •  na popraskané paty
 •  na omlazení rukou
 • ale je to i levnější vhodná alternativa ostatních kolagenů.

Jediný kolagen na světovém trhu, který lze uchovávat i v pokojové teplotě do 28°C.

KOLAGEN GRAPHITE - Transdermální kolagen Q5-28 - Elixír mládí- 200ML KOLAGEN GRAPHITE - Transdermální kolagen Q5-28 - Elixír mládí- 100ML KOLAGEN GRAPHITE - Transdermální kolagen Q5-28 - Elixír mládí -50ML

Kolagen  Graphite je vyráběn ze hřbetní části ryby, kde je kolagenu pod kůží nejvíce.

 • Prochází pouze jednou čistícím procesem přes vlákna bource morušového.

Je tmavý, nepatrně cítit rybinou, ale bezprostředně po nanesení na pokožku se tato vůně vytrácí a již není cítit. Výrobcem je doporučován k vnějšímu používání při ošetření nehtů, na posílení vlasů a vlasových cibulek, na lupy a svědění hlavy. Při plísních nohou, na popraskané paty, omlazení rukou, ale je to i levnější vhodná alternativa k dennímu ošetření pokožky celého těla. Nepřekonatelný na rychlé omlazení pokožky rukou. Vhodné používat po každém jejich umytí. Některá kosmetická studia ho používají k ošetření obličeje aby ušetřila, proto si raději nechte lahvičku koloagenu ukázat. Již na první pohled podle barvy poznáte o jaký kolegen se jedná.

Kolagen GRAPHITE - nově v balení ANTI-AGE COLLAGEN GEL HAIR&NAILS

Kolagen GRAPHITE - nově v balení ANTI-AGE COLLAGEN GEL HAIR&NAILS

PŘEČTE si >>> DOPORUČENÍ a RECENZE

PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek

 

Mohla by vás také zajímat kosmetika s transdermálním kolagenem - NATURAL COLLAGEN COSMETICS - určená na obličej a dekolt pro mladou, zralou i stresovanou pleť.


TIP PRO VÁS:

Skutečný věk ženy se pozná podle rukou.

Péče o ruce je velmi důležitá. Tajemství, které Vám do budoucna zaručí mladistvé ruce, které ani v budoucnu nebudou postiženy v takové míře stařeckými skvrnami a vráskami.Ruce si důkladně umyjte, případně si udělejte peeling a na vlhké ruce naneste potřebné množství živého kolagenu, zde stačí nejlevnější Graphite.
Pokud máte doma pouze kolagen Silver nebo PLATINUM, můžete použít i ten.

Naneste krém, překryjte potravinářskou fólií,nechte působit cca 15 až 20 minut.
Po odstranění folie dále roztírejte do úplného vstřebání.Toto opakujte další dny podle potřeby.
Pokud si přejete mít ruce, které nikdy neprozradí Váš skutečný věk, nanášejte si pravidelně 2x denně ráno a večer kolagen na hřbety rukou, rovněž si kolagen (alespoň ze začátku) nanášejte po každém mytí rukou.
Pro ten případ je vhodné mít na umyvadle malé balení kolagenu Graphite.
Následně naneste ošetřující krém nebo mléko.
Během měsíce této pravidelné péče své ruce nepoznáte, protože v současné době prokazatelně není účinnější omlazující kůra na ruce.


V našem eshopu najdete oblíbené a osvědčené produkty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Kolagen PLATINUM = NOVĚ V BALENÍ FACE
 • Kolagen SILVER = nově v balení BODY
 • Kolagen GRAPHITE = nově v balení HAIR / NAILS
 • KOLAGEN V TABLETÁCH COLVITA = NOVĚ V BALENÍ INVITA

Jedná se pouze o změnu balení - VÝROBCE INVENTIA - zůstává stejný! INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního kolagenu Inventia ®.

Druhy kolagenu INVENTIA všechny druhy si zachovávají neporušenou trojitou šroubovici, která je charakteristická pouze pro živé organismy a charakteristická pouze pro ŽIVÝ kolagen!


Nabízíme Vám možnost zakoupení výrobků s garantovanou výraznou 10% slevou! na každý výrobek! Můžete tedy nákupem u nás ušetřit nemalý peníz.

NÁVRAT NA HLAVNÍ NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU STRÁNKU WEBU


Možná hledáte nebo Vás může ještě zajímat: Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť, Co na vrásky kolem očí, Přírodní kolagen na pleť, Kolagen v prášku nebo tabletách, Jak používat kolagen, Zlatá kolagenová maska, Žehlička na pleť  a vrásky ...


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky