DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

FAKTA o kolagenu COLWAY / INVENTIA

FAKTA o kolagenu - kolagen INVENTIA

 • Kdo objevil kolagen?

 • Odhalené možnosti kolagenu ... >>> čtěte

Již Kleopatra hledala způsob, jak oddálit nevyhnutelný proces stárnutí. Celé generace špičkových vědců a badatelů tomuto cíli zasvětili marně svůj život. Jen my máme nyní neuvěřitelné štěstí. Žijeme ve století, kdy se to podařilo. Jedná se o převratný objev v dějinách kosmetologie a plastické chirurgie. A bohužel, nebo bohudík se tento TRANSDERMÁLNÍ kolagen po 14ti letém výzkumu podařilo vyrobit v Polsku. Většinou jsme zvyklí, že převratné objevy k nám přicházejí ze západu. Zde tomu bylo naopak Velké světové koncerny kosmetických a farmaceutických firem usilovaly o to, vlastnit jako první výhradní právo používat ve svých výrobcích tento TRANSDERMÁLNÍ kolagen.

Je to jedna z mála licencí, které Polsko neprodalo. Výrobci si byli vědomi toho, jakou "BOMBU" drží v rukách.K vám se nyní dostává v čisté podobě nejen jako kosmetický, ale i OZDRAVNÝ prostředek značky INVENTIA.

OFICIÁLNÍ UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY, PRODEJCE A PROVOZOVATELE E-SHOPŮ

Výrobce živého kolagenu INVENTIA ® s 13ti letou tradicí se rozhodl koncem roku 2014 DEFINITIVNĚ UKONČIT SPOLUPRÁCI

S FIRMOU COLWAY, pro kterou 10 let vyráběl, navrhoval a do sítě MLM dodával unikátní kolagenové výrobky v MODRÉM BALENÍ.

Výňatek z oficiálního prohlášení v prosinci 2014:

“Od této chvíle nemají žádné společnosti COLWAY právo identifikovat se s našimi výrobky. Cítíme povinnost otevřeně upozornit všechny klienty i prodejce, že i nadále kupované přípravky od Colway - včetně „Přírodního kolagenu“ Platinum, Silver a Graphite nebudou pocházet z naší produkce. Toto se týká i doplňku stravy, který jsme dodávali pod obchodním názvem Colvita. Všechny naše výrobky obdržely certifikáty bezpečnosti a byly schváleny k uvedení na trh. Kromě toho je naše společnost chráněna pojistkou odpovědnosti platnou pro celý svět včetně USA a Kanady. Nikdo (s výjimkou společnosti Inventia PT) nemá právo se na tyto skutečnosti odvolávat a registrovat výrobky.“

Děkujeme všem, kteří nás průběžně upozorňovali na pálení očí,  alergické reakce, řídkou konzistenci a zhoršenou kvalitu „modrých“ kolagenů, se kterými jste byli léta spokojeni. Laboratorní rozbory vámi zaslaných výrobků opravdu dokázaly, že se NEJEDNALO O PRAVÉ ORIGINÁLNÍ KOLAGENY vyrobené Inventií, i to, že klíčový distributor Inventie – firma Colway - dodával "své vlastní" zboží do prodejní sítě ČR a SR - BEZ VĚDOMÍ VÝROBCE INVENTIA, v jejich balení a “zaštítěni“ jejich certifikáty kvality.

Často nám voláte, jak rozpoznat pravý originální kolagen od INVENTIE. Je to jednoduché – výrobce udělal 2 zásadní změny:

1.) nové názvy: kolagen na obličej FACE (dříve Platinum), na tělo BODY (dříve Silver), na vlasy a nehty Hair & Nails (dříve Graphite) a kolagenové kapsle Invita Skin Beauty (dříve Colvita)
2.) změna MODRÉHO balení kolagenu za exkluzivní ČERVENO-BÍLO-ZLATOU má hlubší význam. Červená barva představuje lásku k lidem, bílá barva pravdu a čistotu a zlatá barva nejvyšší kvalitu, ale i ryzí lidské hodnoty.

O tom, že PRAVÝ ORIGINÁL - ŽIVÝ KOLAGEN OD INVENTIE je správným řešením pro každý typ pleti svědčí i to, že se stal CELKOVÝM VÍTĚZEM 2013 v kategorii NEJLEPŠÍ ANTI-AGE PŘÍPRAVEK - PROTI STÁRNUTÍ PLETI a získal OCENĚNÍ PLATINUM AWARDS


original kolagen Inventia


 

Hlavním cílem firmy byla dynamická propagace světově jedinečného vynálezu v oboru kosmetologie, kterým se nepochybně stal přírodní kolagen firmy Inventia.

 • JEDINÝ KOLAGEN NA SVĚTOVÉM TRHU, KTERÝ LZE UCHOVÁVAT I V POKOJOVÉ TEPLOTĚ DO 28°C.
 • Získal kladné hodnocení světových kosmetických odborníků a specialistů medicíny ZA PRŮLOMOVOU SCHOPNOST OBNOVY POKOŽKY V MÍSTECH TVORBY VRÁSEK A NÁRŮSTU KOŽNÍ TKÁNĚ, tím i prorůstání vrásek.
 • Je vhodný i pro těžké alergiky a během několika vteřin prostupuje nejen pokožkou, ale i částečně oční sítnicí a přináší okamžitou úlevu namáhaným očím.
 • Dokáže se sloučit s lidskou bílkovinou a znovu aktivuje v těle tvorbu vlastního kolagenu, nejen v podkoží, ale i kostech a kloubních jamkách.
 • Jedná se o zcela přírodní produkt bez jakýchkoliv přídavků. Nebyl testován na zvířatech.
 • Používání je vhodné i pro kojící maminky na rychlé zhojení poraněných prsou. Bezprostředně po aplikaci mohou dále bezpečně kojit své děti.
 • Kolagenové preparáty značky INVENTIA můžete uchovávat v teplotním v rozmezí 5st. – 28st.C
 • Přírodní kolagen INVENTIA je vyráběn výhradně v Polsku.

Přírodní kolagen INVENTIA je vyráběn v souladu s pravidly správné výrobní praxe ( GMP), správné hygienické praxe ( SHP) a ISO 2200 , 9001.

Inventia certifikáty:

 • ISO 9001:2008 (Quality Management System),
 • ISO 22000:2005 (Food Safety Management System),
 • GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry).

Atesty transdermálního kolagenu:

 • Všechny tyto atesty a hodnocení jsou na transdermální kolagen do 23°C.
 • 15.12. 2005 byl firmou uveden na trh výrobek stejných kvalit a možností použití s prodlouženou trvanlivostí od 5 °C do 26 °C a 1. 11. 2007 do 28 °C.

Celé atesty originál

 1. Alergicko-toxické testy   >>> ZDE

 2. Certifikát zdravotní kvality   >>> ZDE

 3. Celé atesty originál v polském jazyce >>> ZDEINVENTIA POLISH TECHNOLOGIES je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního kolagenu Inventia ®.
Výsledný výrobek: Přírodní kolagen s novou formulí 5-22, poté 5-23, 5-26 a konečně 5-28!

Strategickým dodavatelem výrobků pro distribuční síť je společnost INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES, která jako jediná v letech 2002 -2003 zainvestovala prostředky do vybudování laboratoře pro zahájení důkladného vědeckého výzkumu. Jeho cílem bylo korunovat práci a úsilí nad polským vynálezem rybího kolagenu.

Krédem firmy je produkce přírodních kosmetických přípravků nejvyšší kvality, příznivě působících na zdraví, tvořených v plné harmonii s životním prostředím.

S cílem získat výrobky s nejvyššími užitnými kvalitami spolupracuje firma Inventia s výjimečnými specialisty z oboru biochemie, biotechnologie a kosmetologie. Podobnou spolupráci navazuje i s hlavními vědeckými a výzkumnými institucemi těchto oborů.

Celý proces výroby probíhá ve sterilních laboratorních podmínkách a pod velmi přísnou kontrolou kvality, v následku níž vznikají výrobky splňující velmi přísné normy (v souladu s certifikací GMP).

Zároveň výběr lokalit pro získávání surovin (rybích kůží) podléhá pečlivému dohledu. Důležitá je zde pro nás čistota vody a kvalita krmiv pro ryby.

Chovné rybníky, ze kterých jsou ryby loveny patří mezi nejlepší chovatelské centra v Evropě. Náchází se v ekologicky čistých regionech. Ryby jsou krmeny potravou bez bílkovin dobytčího původu. Tato potrava je nakupovaná vždy u stejného již prověřeného výrobce.

Výrobní objekt je vzdálen od města, obklopený čistým životním prostředím. Také díky tomu lze zaručit příznivé podmínky pro výrobu.

Biotechnologický tým tvoří diplomovaní odborníci, převážně ženy.

Výsledný výrobek: Přírodní kolagen s novou formulí 5-22, poté 5-23, 5-26 a konečně 5-28 tedy stvořily ženy, chemičky, které se do své práce angažovali v zájmu všech žen na světě... A to určitě ze strany jejich výzkumného týmu ještě nebylo poslední slovo.


Jak je to s patentem na kolagen, označení ,,živého,, kolagenu

Hned několik vědců se považuje za "otce - stvořitele" vynálezu kolagenu. Není to ovšem věc patentování, protože přírodní bílkovinu přece patentovat nelze. Stejně, jako nikdo nedostane patent na svůj nos či nehet. Může se však patentovat způsob jeho získávání.

Firma Inventia ve svých laboratořích vynalezla unikátní metodu pro získávání třířadého biologicky aktivního kolagenu z kůží jeseterovitých ryb (tolstolobiků), prostřednictvím hyperfiltrace přes hedvábná vlákna. Nemá nic společného se způsoby získávání kolagenu u jiných firem.

Žádný jiný výrobce kolagenu na světě, vyráběného rovněž z rybího kolagenu, nezískal pozitivní vyjádření odborníků z oboru biochemie, biotechnologie a medicíny v oblasti výše jmenované problematiky.

triple helix formulaNa každém balení firmy INVENTIA je tento znak triple helix formula (biologicky aktivní kolagen s označením triple-helix je podobný lidskému proteinu).

Podle tohoto označení poznáte, že se prokazatelně jedná o „živý“  přírodní, biologicky aktivní kolagen té nejvyšší  kvality vyrobený INVENTIA PT.

 


Čím se liší od mnoha desítek tun hovězího kolagenu každoročně produkovaného v nejrůznějších světových výrobnách?

Rozdílů je mnoho, ale nejdůležitějším je právě to, že rybí kolagen zůstává živý. Obsahuje menší částice, tedy o daleko menších rozměrech, rozpadá se ihned po nanesení na svrchní vrstvu pokožky a proniká hlouběji než hovězí bílkovina. Ve chvíli prvního kontaktu s lidským organismem není jen statickým klubkem mrtvých bílkovin, ale vzorně poskládanou trojtou spirálou. Teprve na zrohovatělé kožní vrstvě a vlivem tělesné teploty je roztínán na části peptidových řetězců. To však je už další nebývale fascinující historie...

Nedávno jsem se setkala s kolagenem Beauty (nyní Larens). Čím se od něj liší Váš kolagen?

Je to konkurenční výrobek, který také obsahuje biologicky aktivní kolagen. Rozdíl v samotném kolagenu tady není tak důležitý. Dohady na téma převahy jednoho výrobku nad druhým nemají smysl. Daly by se přirovnat k dilematu mezi významem Vánoc a Velikonoc. Ať spotřebitel dostane jakýkoli biologicky aktivní rybí kolagen, bude účinkovat stejně dobře.
Rozdíly jsou hlavně v množství kolagenu ve výrobku, v odolnosti vůči teplotám a také ve složení.

Kolagen firmy Inventia je v současnosti vyráběn nejpokrokovější technologií.

Je to 100 % přírodní bílkovinný hydrát, s nejvyšší teplotní odolností na dnešním trhu (až do 28°C !), při současném zachování své biologické aktivity. Produkce probíhá bez použití chemických přípravků a bez konzervace parabely (kterým jsou dnes přisuzovány dokonce rakovinotvorné účinky, i když prozatím nebyly prokázány).

Kolagen Beauty zaplatil za zvýšení teplotní odolnosti do 27 °C vysokým podílem chemických přísad do složení kolagenu (zájemcům více napoví složení INCI kolagenu Beauty), konzervovaného parabenem Euxyl K v množství asi 1%. Stejně tak čisté kolagenové bílkoviny je v tomto výrobku výrazně méně.

Čím se liší kolagen ve vašich výrobcích od kolagenu v krémech z lékárny či obchodu?

Především tím, že kolagen obsažený v našich výrobcích je kolagenem rybím, s identickou stavbou jako kolagen u člověka, který si zachovává svoji biologicky aktivní schopnost vestavby pod pokožku.
"Kolagen" obsažený v krémech z obchodů a lékáren je kolagenem hovězím, biologicky neaktivní želatinou, rozemletými fibroblasty hovězích bílkovin.

Rybí kolagen není alergenem.

Čím ušlechtilejší rybí druhy slouží k extrakci kolagenu a zároveň z čím čistějších chovných vodních ploch, tím níže spadá, často až pod statistickou chybovou hranici promile počet osob, u kterých by vznikly jakékoli nežádoucí reakce.
Od roku 1999 se v plastické chirurgii odstupuje od hovězího kolagenu. Rybí kolagen vylučuje nebezpečí přenesení BSE. I když je jakékoli riziko minimální, mediální psychóza kolem hovězího kolagenu klienty spolehlivě odradila.


čerpáno od oficiálního distributora KOLAGENU INVENTIA


Dokáže si někdo představit, kolik lidí by si mohlo dovolit ze svého měsíčního platu nebo důchodu koupit kosmetický přípravek předních kosmetických firem, kde by bylo pouze nepatrné procento tohoto kolagenu?

 • CHODÍTE pravidelně NA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ? Kolagen je používán v běžných i luxusních kosmetických studiích i salonech ....

PŘIBLIŽNÉ CENY ZA JEDNO OŠETŘENÍ KOLAGENEM ( pár kapek (ml) gelu či séra)

 • Kolagenové ošetření obličeje - 1.400,-Kč
 • Kolagenové ošetření dekoltu - 900,-Kč
 • Kolagenové ošetření rukou - 500,-Kč

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky