DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Rady a doporučení

Rady a doporučení - používání kolagenu

Rady a doporučení - praktické používání kolagenu Kolagen v boji proti vráskám
Kolagen na zuby, dásně i paradentózu
Kolagen pro krásné a plné rty
Kolagen na tvrdé paty a suchou kůži
Kolagen pro unavené oči
Kolagen po opalování (i v soláriu)
Kolagen jizvy a strie
Kolagen a akné
Kolagen na vlasy
Kolagenová výživa zevnitř


Jak používat kolagen?

Jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.:dekolt, prsa, záda,břicho, stehna, dlaně, chodidla,.. Při používaní kolagenu je důležité, aby místo kam kolagen nanášíme bylo dobře připraveno (čisté,suché a rozehřáté ). Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně ve velmi malých dávkách (1 ml ). Ráno si ihned po umytí vetřete nebo vklepejte do vlhké pokožky několik kapek kolagenu na celý obličej, oční víčka, nezapomeňte na krk, dekolt, prsa (u povadlých prsou je kůže během 1 měsíce používání krásně pevná - nemluvím o pevnosti poprsí, ale kůže). Dále si potřete ruce (i staré ruce během měsíce doslova omládnou). Nebojte se. Na vlhkou pokožku je spotřeba kolagenu minimální.

kapka kolagenu

Po vyčištění zubů si dejte na kartáček 2 kapky kolagenu. S ním si vyčistěte ještě jednou zuby. Ihned odstraníte zbytek plaku, dech bude příjemný, po krátké době se zuby vybělí a pokud máte problémy s krvácením dásní nebo paradentózou, prstem nebo měkkým kartáčkem si kolagen zlehka vmasírujte do dásní.

Pokud máte popraskané paty, plísně nohou nebo nehtů, ekzém, ap. kolagen si zlehka vetřete na navlhčené nohy. NAKONEC SI ZNOVU JEŠTĚ JEDNOU vetřete kolagen pouze na oční víčka a oční okolí. Roztírejte ho nebo vklepávejte tak dlouho, dokud nebude pokožka dokonale suchá. Za deset minut je pokožka jako "vyžehlená", budete vypadat mladistvěji, odpočatěji, beze stop únavy, vyčerpání, nevyspání.
Použítí Transdermálního kolagenu na pleť obličeje Pokud se stane, že se vám po nanesení na obličeji objeví asi do 6ti minut "šupinky", je to známka toho, že jste si dali kolagen v příliš silné vrstvě a nestačil se vstřebat pod kůži. Příště dejte o něco méně, důkladně ho vklepávejte, dokud není pokožka suchá.

Pokud používáte hydratační krém nebo jakýkoliv make-up, použijte ho až po ošetření transdermálním kolagenem. Kolagen má tu jedinečnou schopnost prostupovat pokožkou, sloučit se s lidskou bílkovinou a podporovat tvorbu vlastního kolagenu. Díky tomu také působí jako výborný nosič krémů, "vtáhne ho pod pokožku" a tím znásobuje jejich další účinky (nejen kosmetických krémů, ale i různých mastí na bolesti zad, na křečové žíly, zmírní akutní bolesti, posílí stěny cév, bércové vředy). Kolagen je nejkvalitnější antistriová prevence (bříško, prsa, stehna, hýždě…)

Jak skladovat kolagen ?

Mějme na paměti že Transdermální kolagen je velmi citlivý výrobek jehož buněčná vlákna jsou neustále živá. K zachování a udržení těchto vlastností je na snaze po otevření spotřebovat obsah lahvičky pokud možno do nově do 1,5 roku! , nejlépe uchovávat v ledničce a lahvičku nezapomínat dobře uzavřít. Zaručená minimální trvanlivost výrobku je 1,5 rok od data výroby při skladovací teplotě +5 až +28 C.

Pozor ! Jakmile je výrobek skladován v jiném teplotním rozmezí, je vystaven riziku rychlé záhuby - gel zvodnatí a i když je i nadále bez problému použitelný, ztrácí to nejdůležitější = živou strukturu !

Co znamená ,,živý,, kolagen?

Opravdu máme v rukou živý kolagen. Živý proto, že i přes uzavření v chladivé skleněné nádobě si v podobě zvodnatělého gelu zachovává stále stejnou spirální stavbu, kterou získal při metabolických procesech v mateřském organismu.
Vskutku jen málo lidí si uvědomuje jádro fenoménu tohoto biochemického vynálezu. Spočívá v tom, že ryby sice před dvěma lety skončily na talíři, ale bílkoviny extrahované z jejich kůží se nadále nacházejí v identické formě, v jaké byly toho rána, kdy uvízly v sítích rybářů.
Tajemství spočívá v bleskovém stažení rybích kůží a jejich zamražení ještě před tím, než se stihnou částice kolagenu rozpadnout. Následují neobvykle jemné mechanické procesy zpracování, pomalé chemické procesy a jemná vícestupňová filtrace. Poté navzauje to, co ještě nedokáží v žádné jiné laboratoři na světě, kromě té naší. Je to proces vytvoření vodného roztoku z čistého, křehkého a bezbranného kolagenu, aniž by při něm došlo k poškození jeho spirálové struktury. Pak se už nechá jen rozlít do skleněných lahviček.

Je kolagen bezpečný?

Preparát byl nejprve zkoumán Klinikou Dermatologie lékařské fakulty v Gdaňsku a byl uznán za vysoce účinný ve zpomalování stárnutí kůže a rovněž v odstraňování následků dermatóz. Byl uznán za hypoalergenní. Nyní je dále testován na mnoha lékařských institucích a kosmetických institucích a salonech v české republice neboť se objevují stále nové, doposud nepoznané blahodárné účinky kolagenu na lidský organismus. A co je důležité, doposud nebyla zjištěna žádná negativní reakce lidského organismu proti tomuo preparátu !

Proč je kolagen účinnější než jiné přípravky?

Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje jako bílkovina v nejčistší formě ,která je tělu nejpřirozenější.

Na co lze kolagen používat?

  • Pleť: Odlíčenou pleť navlhčete a aplikujte 1 - 2 kapky kolagenu (PLATINUM, SILVER), vtřepejte konečky prstů a počkejte až zcela zaschne 5 - 10 minut. Pokud máte pocit pnutí, dejte příště kolagenu méně. Pak už můžete použít standartní postup ošetření pleti. Kolagen aplikujte minimálně 2x denně.
  • Paradentóza:  Vyčistěte si zuby a pak použijte měkký kartáčkek s 2 - 3 kapkami kolagenu, pusu si nevyplachujte, kolagen můžete polknout. Aplikujte alespoň 3x denně. Zlepšení je okamžité. Jako "vedlejší" efekt - rychlé vybělení zubů.
  • Vlasy:  Do vlhkých vlasů vetřete 4-8 kapek kolagenu (GRAPHITE), pokud vlasy vypadávají, vmasírujte do pokožky. Stačí 1x denně
  • Tělo:  Používejte GRAPHITE nebo SILVER, vtírejte do vlhké pokožky, nechte zaschnout, potom můžete použít další obvyklé ošetření.
  • Oči:  Na unavené, oteklé, na váčky atd vždy jen PLATINUM, používat dle potřeby, Oštetřujte i víčka. Ten, kdo kolagen používá pravidelně, po čase zjistí, že ho jeho pleť přijímá stále méně. Je to tím, že kolagen stimuluje a podporuje obnovení vlastního.

Kolagen a peeling

Krásná pleť během chvilky? Dopřejte jí peeling!
Škoda, že se na peeling  zapomíná. Peeling má úžasnou schopnost odstranit drobné odumřelé částečky kůže, které se z vaší pokožky pomalu samovolně odlupují.
Obecně bývá doporučováno používat peelingové přípravky jednou týdně – především proto, aby bylo vůbec co obrušovat, ale i zde záleží na individuálních potřebách.
Mějte na paměti, že po peelingu je pokožka přece jen trochu citlivá, a tak ji nechte chvilku odpočinout. Doporučujeme provádět peeling v době, kdy jste doma a nikam se nechystáte, pokožka může být trošku začervenalá a nanášet na ni hned make-up není  úplně dobrý nápad.

TIP PRO VÁS:

Návod na přípravu ,,ŽIVÉ,, KOLAGENOVÉ MASKY

na přípravu použijeme KOLAGENOVÉ TONIKUM A PLATINUM.
Návod na přípravu : 3 - 5 pumpiček kolagenu Platinum smícháme ve skleněné mističce s 5-10 ml kolagenového toniku. Lehce našleháme a naneseme na vlhký obličej, krk a dekolt ( kolagen Platinum lze nahradit i kolagenem Silver.) Pro zamezení silnějšího stahujícího pocitu můžeme partie pokožky překrýt kosmetickou nebo potravinovou folií. Doba působení 15-20 min.

• Po odstranění folie masku nesmýváme, ale mokrýma rukama dále roztíráme do úplného vstřebání. V případě, že jsme nanesli velké množství masky a pokožka již více gelu nepřijímá, přebytečnou masku odstraníme.

Kolagenový krém s matrixylem - je-li kolagen důkladně vstřebán, provedeme jemnou masáž nočním kolagenovým krémem. Tento krém má silné omlazující účinky, účinně likviduje jemné vrásky, hlubší vyplňuje. Má zásadní vliv na regeneraci pleti a podporuje účinek živého kolagenového gelu Platinum.

 

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

PŘEJDĚTE DO ESHOPU  a prohlédněte si výrobek

 


Možná hledáte nebo Vás může ještě zajímat: Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť, Co na vrásky kolem očí, Přírodní kolagen na pleť, Kolagen v prášku nebo tabletách, Jak používat kolagen, Zlatá kolagenová maska, Žehlička na pleť  a vrásky ...


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky