DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Používání kolagenu

Používání transdermálního kolagenu INVENTIA

Jak správně používat kolagen?

Použití kolagenu(všeobecné zásady)

 • připravit pokožku k použití kolagenu pomocí čistícího  peelingu či gommage; čistící prostředek je třeba vybírat v souladu s typem pokožky
 • kolagen je třeba nanášet vždy bezprostředně na čistou a mokrou (lehce vlhkou) pokožku!!! (Lépe jí prostupuje, sloučí se s lidskou bílkovinou a zpětně aktivuje fibroplasty k produkci vlastního kolagenu)
 • k mytí používat mýdlo a vodu, které nedráždí pokožku
 • používat kolagen jednou či dvakrát denně

Mějme na paměti že Transdermalní kolagen je velmi citlivý výrobek jehož buněčná vlákna jsou neustále živá. K zachování a udržení těchto vlastností je na snaze po otevření spotřebovat obsah lahvičky pokud možno do 6 měsíců, nejlépe uchovávat v ledničce a lahvičku nezapomínat dobře uzavřít. Zaručená minimální trvanlivost výrobku je 1 rok od data výroby při skladovací teplotě + 5 až +28 C. Pozor ! Jakmile je výrobek skladován v jiném teplotním rozmezí, je vystaven riziku rychlé záhuby !

Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně v odměřených dávkách. Je naprosto zbytečné nanášet silné vrstvy kolagenu neboť každá určitá část těla kde je kolagen aplikován, vstřebá jen to množství, které potřebuje. Jako prevence pro "hladovějící" pokožku je účinný při globálním použití na tělo přidádáním do koupele v množství 1 ml na 1 m3 vody anebo po koupeli vlažnou vodou na zvlhlou pokožku. Dostačující je alpkace v dávce cca.10 kapek nanesených na dlaně a rozetřených po celém těle. Po vtřebání kolagenu přibližně za 10 minut, je možné dále aplikovat tělové mléko popř. dětský olej.

Pro koho a k čemu je kolagen určen?

Transdermální kolagen je především určen pro kožní lékařství a plastickou chirurgii k podpoře regeneračních procesů pokožky a jejího léčení. Kolagen je určen pro každý druh pokožky, včetně velmi citlivé pleti, doporučuje se pro přirozeně zestárlou nebo předčasně zničenou pokožku.

Je účinný v odstraňování a prevenci kožních problémů, jako jsou celulitida, akné, jizvy, strie, vředy, ekzémy, kožní plísně, otoky, nadměrně suché kůže, paradentózy, napomáhá při ošetření a regeneraci vlasových cibulek, kuže po popálění, upravuje pigmenatci kůže, bércových vředů, proleženin atd.......

Za pozornost stojí uvést poznatek v případě poškození pokožky jako jsou např. pooperační rány, kdy neuvěřitelně rychle urychluje její hojení anebo rychlá regenerace poškození pokožky způsobené např. alergií.
Transdermální kolagen je bezesporu rovněž tak určen především k použití v kosmetických salónech, v salónech biologické obnovy a masážních salónech, především jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např. dekolt, prsa, záda, břicho, stehna, dlaně, chodidla, dásně, vlasy atd.

Je kolagen bezpečný?

Preparát byl nejprve zkoumán Klinikou Dermatologie lékařské fakulty v Gdaňsku a byl uznán za vysoce účinný ve zpomalování stárnutí kůže a rovněž v odstraňování následků dermatóz. Byl uznán za hypoalergenní. Nyní je dále testován na mnoha lékařských institucích a kosmetických institucích a salonech v české republice neboť se objevují stále nové, doposud nepoznané blahodárné účinky kolagenu na lidský organismus. A co je důležité, doposud nebyla zjištěna žádná negativní reakce lidského organismu proti tomuto preparátu.

Proč je kolagen účinnější než jiné přípravky?

Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje jako bílkovina v nejčistší formě ,která je tělu nejpřirozenější.

 • je velmi aktivní (neporušená vlákna)
 • vysoká absorpce
 • vysoká koncentrace ( 70-80% čistého kolagenu)
 • 100% přírodní
 • nezpůsobuje alergii

Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen z lososa je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje.

Jak aplikovat kolagen?

Ráno po umytí si vetřete nebo vklepejte do vlhké pokožky několik kapek kolagenu, jak na celý obličej a oční víčka, tak i na krk, dekolt, prsa (i na povadlých prsou je kůže během 1 měsíce používání krásně pevná - nemluvím o pevnosti poprsí, ale kůže). Potom si jím potřete ruce (i staré ruce během měsíce doslova omládnou). Nebojte se. Na vlhkou pokožku je spotřeba kolagenu minimální. Pokud se stane, že se vám po nanesení na obličeji objeví asi do 6ti minut 'šupinky', je to známka toho, že jste si dali kolagen v příliš silné vrstvě a nestačil se vstřebat pod kůži. Příště dejte o něco méně, důkladně ho vklepávejte dokud není pokožka suchá, nebo použijte jakýkoliv hydratační krém bez ovocných kyselin.

Kolagen  v boji proti vráskám

Objev čistě přírodního kolagenového gelu s levotočivou trojitou šroubovicovou strukturou shodnou s lidskou se podařil vědcům z Gdaňské univerzity. Jejich technologie je jedinečná tím, že umožňuje zachovat vlákna kolagenu biologicky a fyziologicky aktivní a trojitou šroubovici neporušenou. Je to živá, biologicky aktivní bílkovina, která se spojuje s vlákny lidských bílkovin a během 120-130 ti dnů pravidelného používání dochází ke klinicky ověřenému nárůstu kožní tkáně (vyplňování vrásek ) a tím naplňuje jedno z nejstarších lidských přání - ne pouze zpomalení procesu stárnutí, ALE JEHO ZVRÁCENÍ. V tom je rozdíl mezi léta běžně prodávanými kosmetickými kolageny. Vstřebatelnost tohoto preparátu překvapila i vědce. Po třiceti minutách po nanesení na pokožku se kolagen stává součástí buněk vlastní pokožky a následně podporuje tvorbu vlastního kolagenu.

Velké světové koncernové kosmetické a farmaceutické firmy usilovaly o to, vlastnit jako první výhradní právo používat ve svých výrobcích tento Transdermální kolagen. Toto je jedna z mála licencí, které Polsko neprodalo ;-)

Kolagen na zuby, dásně i paradentózu

Pravidelným používáním Transdermálního kolagenu k ošetření dásní můžeme tyto problémy znatelně zmírnit, výjimečně i zcela odstranit. Aplikace kolagenu je velmi jednoduchá. Po vyčištění zubů si dejte na kartáček 2 kapky kolagenu. S ním si vyčistěte ještě jednou zuby. Ihned odstraníte zbytek plaku, dech bude příjemný, po krátké době se zuby vybělí a pokud máte problémy s krvácením dásní nebo paradentózou, ještě si prstem nebo měkkým kartáčkem kolagen zlehka vmasírujte do dásní. Pokud půjdete k zubnímu nebo chirurgickému lékaři, po zákroku si potírejte postižené místo. Výsledek překvapí nejen vás, ale i vašeho lékaře. Postižené místo méně krvácí, nezanítí se, bolest je mírnější a zhojení mnohem rychlejší bez znatelných jizev a otoků.

 • Nejdříve zastaví krvácení z dásní. U vážnějších stavů se mohou ze začátku aplikace kolagenu dostavit bolesti při jeho nanášení na dásně, u někoho se může krvácení lehce zvýšit. Jedná se pouze o přechodný stav a znatelné výsledky se dostaví. Důležité je vytrvat a aplikaci kolagenu nepřerušit.
 • Blahodárně působí na zánětlivé stavy – dokonce je může zcela odstranit.
 • Posiluje závěsný aparát zubů a ty se přestávají kymácet.
 • Podporuje regeneraci dásní, ty pak začínají zarůstat výše zmiňované choboty a odchlípnuté zubní krčky a chrání je tak před vznikem dalších zánětů.
 • Transdermální kolagen Q5-28 zamezuje vzniku tvorby bakterií v ústech, dech je příjemný, bez zápachu.

Kolagen pro krásné a plné rty

Nezapomínejte na rty. Kolagenový LESK NA RTY -  jim dodává přirozenou vlhkost a hebkost. Rty, které ošetříte každé ráno a večer kolagenem budou časem sametově plné, bez viditelných vrásek. Mnohem lépe na nich vydrží korekční tužka i rtěnka. Budou se dobře malovat a budí dojem mladistvosti i ve vyšším věku. U kuřáků se výrazně redukují „kuřácké“ – mimické vrásky kolem rtů.

Kolagen a peeling

Krásná pleť během chvilky? Dopřejte jí peeling!
Škoda, že se na peeling  zapomíná. Peeling má úžasnou schopnost odstranit drobné odumřelé částečky kůže, které se z vaší pokožky pomalu samovolně odlupují.
Obecně bývá doporučováno používat peelingové přípravky jednou týdně – především proto, aby bylo vůbec co obrušovat, ale i zde záleží na individuálních potřebách.
Mějte na paměti, že po peelingu je pokožka přece jen trochu citlivá, a tak ji nechte chvilku odpočinout. Doporučujeme provádět peeling v době, kdy jste doma a nikam se nechystáte, pokožka může být trošku začervenalá a nanášet na ni hned make-up není  úplně dobrý nápad.

Kolagen na tvrdé paty a suchou kůži

V případě, že máte problémy - např. popraskané paty, plísně nohou nebo nehtů, ekzém, apod. kolagen si zlehka vetřete na navlhčené nohy - GRAPHITE

Kolagen na omlazení rukou

Skutečný věk ženy se pozná podle rukou.
Často se říká, usmála se na mě dívka, ale ruku podala stařena. Z toho vyplývá, že péče o ruce je velmi důležitá.
Nyní Vám prozradím tajemství, které Vám do budoucna zaručí mladistvé ruce, které ani v budoucnu nebudou postiženy v takové míře stařeckými skvrnami a vráskami.
Ruce si důkladně umyjte, případně si udělejte peeling a na vlhké ruce naneste potřebné množství živého kolagenu, zde stačí nejlevnější GRAPHITE
Pokud si přejete mít ruce, které nikdy neprozradí Váš skutečný věk,  nanášejte si pravidelně 2x denně ráno a večer kolagen na hřbety  rukou, rovněž si kolagen (alespoň ze začátku) nanášejte po každém  mytí rukou.

Kolagen pro unavené oči

Kůže kolem očí je mnohem jemnější, než v obličeji, proto vyžaduje jiné složení krému než pokožka na tváři. Je dobré, jestliže od pětadvaceti let začnete kombinovat oční séra s očními krémy, zpočátku alespoň na noc. Hydratace, regenerace, výživa – vše, co potřebuje vaše pleť, musíte očím dopřát nejméně dvojnásobně.Ve chvíli, kdy se budete cítit unaveni, budou vás tížit oči, pálit u počítače, ihned si potřete oční víčka a celé oční okolí. Výsledek se dostaví OKAMŽITĚ. Kolagen prostoupí oční sítnicí a budete se opět cítit fit. A nejen to, budete vypadat odpočatě, svěže, neunaveně. Dokonce i oční víčka budou časem hladší, pevnější, mladistvější a bez výrazných vrásek. Pokud si malujete linky, budete překvapeni. Linka bude krásně rovná.

Kolagen po opalování (i v soláriu)

Také na rychlou regeneraci pokožky po spáleninách, spáleninách po opalování. A tak má kolagen v každé domácnosti široké možnosti využití.- SILVER nově BODY

Pokud se chodíte pravidelně opalovat do solária, doporučuji po příchodu domů ihned navlhčit obličej, krk, dekolt, prsa a ruce studenou vodou a potřít kolagenem. Poté si aplikujte hydratační krém, pokud používáte solární krém určený po opalování, můžete použít i ten. Totéž dělejte ihned po návratu z dovolené u moře, pokožka je přesušená a doslova volá po návratu kolagenu..... Zničený kolagen se v pokožce potíráním rychleji zregeneruje, nevytváří se šupinky, puchýře a kůže se neloupe.

Kolagen jizvy a strie

Transdermální kolagen velmi rychle pomáhá při zacelení zejména čerstvých jizev po operacích, lze ho použít po odstranění tetování...

Strie? Co to je říkají ženy, které pravidelně používají kolagen. Vyzkoušejte si to sami na sobě. Libor Šula zde na povislé a popraskané bříško s tukem doporučil Transdermální kolagen Q5-28 a když paní - mamince tří dětí - bylo namazané bříško tímto kolagenem, doslova prohlásil: VYŽIVIT, PROŽIVIT, AKTIVOVAT KOLAGENOVÉ VLÁKNO.

Kolagen a Galvanická žehlička

TRANSDERMÁLNÍ Kolagen Q5-28 je téměř identický s lidským a podporuje činnost fibroblastů, stimuluje fibroblasty k účinnější produkcï vlastního kolagenu.
Na jeden díl tohoto kolagenu vstřebaného pokožkou, fibroblasty vyprodukují 100 dílů kolagenu vlastního.
TRANSDERMÁLNÍ kolagen tím zastavuje nepřirozeně rychlé stárnutí pokožky.
Pokud používáte Galvanickou žehličku  pro Vaši tvář a čím pravidelněji ji používáte, tím lepších výsledků docílíte.

 • 1.Transdermální kolagen Q5-28 pro podporu vlastního kolagenu, naneste ho po žehlení na vlhkou pokožku.
 • 2.Transdermální kolagen Q5-28 můžete také zažehlit programem č. 2.

Z pořadu ,,NAHÁ JSI KRÁSNÁ,,

KOLAGEN, KOLAGEN, ŠPEKY Z TĚLA VEN.

Použití kolagenu při ošetření strijí v pořadu nahá jsi krásná...

Kolagen a akné

Zkušenosti s transdermálním kolagenem od INVENTIA na akné jsou velmi bohaté a překvapivé..

Kolagen nejenom zamezuje vzniku nových zápalných ohnisek, ale zcela neuvěřitelným způsobem odstraňuje již existující jizvy po akné, včetně jejího nejhoršího typu - vulgaris. Stačí si vklepávat denně malé množství kolagenu na vlhkou a očištěnou pleť - minimálně ráno a večer po dobu několika týdnů. Starší jizvy způsobené akné překvapivě mizí během několika měsíců. U někoho používání kolagenu naopak ze začátku jeho používání vyvolá větší bujení akné. Nelekněte se toho a pokračujte. Pokožka se čistí a tak to hlavně nevzdávejte, výsledky se dostaví.

Kolagen na vlasy

Kolagen na vlasy - na lupy, na posílení a výživu neaktivních vlasových cibulek, na růst vlasů, na lomivé, zplihlé a suché vlasy...
Kolagen aplikujeme vždy na vlhké vlasy. Pro tuto aplikaci nám stačí ten nejlevněší typ - GRAPHITE. Můžeme samozřejmě použít i kvalitnější SILVER, nebo PLATINUM. Nově V NABÍDCE  KOLAGENOVÝ ŠAMPON!
Při aplikaci postupujeme tak, že do malého víčka, mystičky, nebo jiné nádobky aplikujeme malé množství kolagenu cca 2-3 krát stlačení pumpičkou dávkovače, rozmícháme s vodou a po umytí vlasů si takto zhotoveným roztokem uděláme přeliv, který vetřeme do vlasové pokožky.

Kolagenová výživa zevnitř

COLVITA je zcela nový přístup v péči o tkáně obsahující kolagen. Uživatelé mohou na své „vlastní kůži" poznat, co může způsobit přírodní kolagen „zevnitř". COLVITA je korunovaním výsledků biotechnologických prací se skupinou produktů z rybího kolagenu, který brzdí naše stárnutí... Stačí dvě tobolky denně, aby kůže byla hladší a měkčí. Aby zářila a byla výborně hydratovaná. Ošetřováním kolagenovým gelem a používáním kolagenových tobolek kůže opravdu dokáže omládnout.

Řetězce lidského kolagenu se skládají z 20 aminokyselin. Jenom část z nich je organizmus schopný vyprodukovat svojí vlastní látkovou výměnou. Ostatní musí být dodány z potravy. Doplnění preparátem COLVITA zaručuje dodávku aminokyselin pro buňky, které v lidském těle kolagen vyrábějí.

COLVITA obsahuje bílkoviny, které jsou produktem rozpadu trojné helisy kolagenu. Tyto bílkoviny jsou rozpustné v roztocích solí a kyselin přítomných v zažívacím traktu, a to nesrovnantelně snadněji než želatina či hydrolizované zvířecí bílkoviny. Jejich vstřebávání pak zajišťují vitamíny a enzymy, které je štěpí přirozenou cestou.

PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek

 


Videa o kolagenu

http://www.youtube.com/watch?v=aHqNg7PD890&feature=related

http://youtu.be/aHqNg7PD890

http://youtu.be/ieV46k3fgnQ 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky