DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Proč je kolagen důležitý

bez kolagenu to prostě nejde, KOLAGEN NÁS DRŽÍ POHROMADĚOdhalené možnosti kolagenu

Kolagen tvoří podle různých zdrojů 30 – 45 % bílkovin v našem organismu. Je to tzv. bílkovina mládí. Rozhoduje o našem biologickém stáří, vzhledu, odolnosti vůči nemocem a dokonce i o naší náladě. Na stavu naší pojivové tkáně, která je tvořena převážně z kolagenu, závisí prakticky vše, co souvisí s kondicí našeho organismu. Dokud v něm procesy syntézy kolagenu probíhají správně, měli bychom být nejen mladí a krásní, ale zejména relativně zdraví. Jakmile však začnou slábnout, řídnou nám kosti, slábne zrak, tvrdnou stěny cév a pokožka se začíná vrásčit. Na tváři se nám odráží skutečný stav našeho tělesného kolagenu.

Pár faktů o kolagenu

Kolagen je bílkovina, která je základní stavební hmotou pro vazivové tkáně, navíc i vyplňuje prostor mezi svaly, nervy a cévami. ( viz. př. http://www.ulekare.cz/clanek/kolagen-pomaha-pri-hojeni-bercovych-vredu-10842 )

Kolagen je také častou součástí proteinových přípravků pro sportovce, a to zejména proto, že se jedná o velmi levný zdroj proteinů.

V lékařství má kolagen velmi významné postavení

Nejčastěji se využívá jako ochranný štít a nosič léčiv v očním lékařství.

Kolagen našel své využití v medicíně a kosmetice. Je důležitou složkou přípravků pro podporu pevnosti tkání, kloubů, chrupavek a kostí či vazů. Používá se také v plastické chirurgii k tvorbě implantátů.

Dále se využívají kolagenové podušky / houby na popáleniny či otevřené rány.

Kolagen jako doplněk stravy ve formě prášků nebo tablet či kolagenová, lidským tělem resorbovatelná vlákna, která slouží jako chirurgické nitě.

Součást náhrad krevních cév a srdečních chlopní a hemostatikum pak představuje další praktické využití kolagenu.

Kolagen se rovněž využívá v plastické chirurgii a vyrábí se z něj i nejrůznější kosmetické preparáty

Kolagen je tedy velmi důležitou bílkovinou nejen pro člověka, ale i pro všechny ostatní obratlovce.

KOLAGEN je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je:

 • základní stavební hmotou všech pojivových tkání.
 • Napomáhá k nepřetržité obnově kožních buněk,
 • působí na hydrataci a pružnost kůže.
 • V čem je tedy kolagen nápomocný?
 • Představuje 70 % bílkovin v pokožce a více než 30 % všech bílkovin v našem těle. Je totiž vytvořena nejdůležitější tělesná tkáň -  tkáň pojivová.
 • Kolagen je základní a hlavní organickou složkou podpůrného systému organismu, - tj.- kostí, chrupavek, šlach, vaziva a kůže. Je důležitou složkou cévních stěn, bazálních membrán, rohovek a některých tělesných orgánů
 • Základní stavební jednotkou kostí, zubů a vlasů je rovněž KOLAGEN.
 • Kolagen je zodpovědný za pružnost, pevnost, správné navlhčení kůže a soustavné ponoření jejích buněk.
 • Naše tělo si bohužel již kolem 25. roku našeho věku přestává KOLAGEN doplňovat ( vyrábět) a následkem deficitu kolagenu nastává ,,stárnutí,,... což je např. příčinou tvorby vrásek.
 • Úbytek kolagenu však odhalíme nejen podle viditelných příznaků stárnutí, ale především z funkce pohybového aparátu. Jeho nedostatek se projeví na kvalitě kloubní chrupavky, která ztrácí svou pevnost a pružnost a dochází k její destrukci.

Napomáhá při:

 • zmírňování vrásek, kolem očí, vrásek pod očima, vrásek na čele, vrásek kolem úst, vrásek mezi obočím , vrásek na krku, povadlé pleťi, poprsí, mimických vrásek ...
 • odstraňování celulitidy, akné, jizev, strií, vředů, ekzémů, znamének a stařeckých skvrn
 • a dalších problémů v pohybovém aparátu

Co způsobuje Nedostatek kolagenu

Nedostatek kolagenu v organizmu se může projevit jak u dětí zejména při jejich rychlém růstu, tak u dospělých, zejména u sportovců i u seniorů. Kolagen také ovlivňuje kvalitu nehtů a vlasů. Lámavé vlasy nebo roztřepené konečky vlasů, či lámavé nehty. Při nedostatku kolagenu viditelně stárne kůže a tvoří se vrásky.
Úbytek kolagenu v kůži způsobuje suchou, povadlou a vráščitou pokožku.
Kouření ovlivňuje prokrvení kůže, způsobuje změnu zabarvení a narušuje struktury kolagenu.  90% všech postižení kůže je způsobeno nadměrným opalováním. To dále způsobuje výrazný úbytek kolagenu, zvětšení kožních pórů, objevují se kožní skvrny typické pro stáří a objevuje se také výskyt kožních nádorů.
Nedostatek kolagenu v organismu má nepříznivý vliv na klouby.
Klesající víčka způsobuje především úbytek kolagenu a ochabnutí kůže
Derma se ztenčuje, naopak epidermis se stává hrubší a drsnější, protože se zpomaluje regenerace buněk. Stárnutí je tedy důsledkem nežádoucích chybných projevů, změn, které se ovšem dají eliminovat, vyrovnat.

Dostatek kvalitního kolagenu je nutný pro zabudování vápníku do kostí. Kost je tvořena především kolagenem, na který až se teprve váží minerály. Kost je živá a neustále se mění, dorůstá a zpevňuje, tam, kde je namáhána.  Kolagen je také nejčastěji spojován s kůží. Ztráta kolagenu souvisí také se ztrátou pevnosti kůže. Kůže věkem slábne, až o čtvrtinu. Nedostatek kolagenu jde ruku v ruce nejen s vráskami.

Význam kolagenu je tedy velký. Patologické a degradační formy kolagenu jsou příčinou řady nemocí pojivových tkání, označují se skupinově jako kolagenové choroby.

Graf o úbytku kolagenu, převzatý z knihy Akademika Prof. Dr. S.A. Batieczka -  odborníka na kolagen a nemoci stáří.. Tento graf je alarmující pro každého, kdo si chce uchovat zdraví, krásu a vitalitu v každém věku.


Proč si vybrat živý rybí kolagen?

...dokáže se sloučit s lidskou bílkovinou a znovu aktivuje v těle tvorbu vlastního kolagenu, nejen v podkoží, ale i kostech a kloubních jamkách. Jedná se o zcela přírodní produkt bez jakýchkoliv přídavků- parabenů.. Nebyl testován na zvířatech

Velké světové koncerny kosmetických a farmaceutických firem usilovaly o to, vlastnit jako první výhradní právo používat ve svých výrobcích tento TRANSDERMÁLNÍ kolagen. Je to jedna z mála licencí, které Polsko neprodalo. Výrobci si byli vědomi toho, jakou "BOMBU" drží v rukách.

Inventia kolagen je zcela přírodní preparát, bez přídavků barviv a aromatických látek - je přidávanou složkou do  exkluzívních krémů předních kosmetických výrobců, které uvádějí na světový trh výrobky s omlazujícím efektem.
Do Vaších rukou se nyní dostává unikátní produkt, který obsahuje několikanásobně vyšší množství kolagenu, než nejdražší kosmetické přípravky na světě. V případech vnitřního použití kolagenu jsou zjišťovány a již vykazovány neuvěřitelné výsledky. Tento způsob aplikace kolagenu je jeden z dalších objevů účinků kolagenu pro lidský organismus.

Opravdu máme v rukou original čistý živý kolagen. Živý proto, že i přes uzavření v chladivé skleněné nádobě si v podobě zvodnatělého gelu zachovává stále stejnou spirální stavbu, kterou získal při metabolických procesech v mateřském organismu.

Přírodní kolagen není panaceum ani tekutý zázrak, který by dokázal odstranit hlubokou stařeckou vrásku – představující vskutku starou ránu na pokožce.

Pokud jej však systematicky dvakrát denně aplikujme na mokrou (!) pokožku, dokáže již po cca třech měsících zlikvidovat tzv. suché vrásky, které vznikají v následku nedostatku vody ve svrchní vrstvě pokožky. Výrazně zjemňuje také čerstvé vrásky stařecké a mimické.

Kolagenové tablety INVITA SKIN BEAUTY jako doplněk stravy - Základ výrobku tvoří lyofilizát rybího kolagenu třetího řádu od INVENTIA® PT- celosvětově uznávaný objev hydrátu tropokolagenu zachovávající si cenné struktury trojitých šroubovic (trojspirální bílkovinnou helisu), molekul izolovaných z ušlechtilých ryb. Ta je přirozená pouze pro ŽIVÉ organismy. Proto je typ tohoto kolagenu nejvhodnější a nejúčinnější formou pro vnitřní výživu.

Co je však z toho nejdůležitější: Přírodní kolagen stimulací fibroblastů dokáže na dlouhé roky pozastavit hlavní procesy rozpadu (disimilace) našeho organického kolagenu I. a III. typu.

Kolagen a menopauza Vrásky v obličeji a řídnutí kostí spolu souvisejí


Zaujaly Vás tyto informace?

Dejte o nich vědět jediným kliknutím >>> také přátelům na Facebooku

 

 

 

 

 

 

 • Kolagen PLATINUM = NOVĚ V BALENÍ FACE
 • Kolagen SILVER = nově v balení BODY
 • Kolagen GRAPHITE = nově v balení HAIR / NAILS
 • KOLAGEN V TABLETÁCH COLVITA = NOVĚ V BALENÍ INVITA skin Beauty

Jedná se pouze o změnu balení - VÝROBCE INVENTIA - zůstává stejný! INVENTIA POLISH TECHNOLOGIES je autorem, vlastníkem a zároveň jediným producentem biologicky aktivního Přírodního kolagenu Inventia ®.


Kolagen INVENTIA můžete uchovávat jako jediný v teplotním v rozmezí 5st. – 28st.C

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

 


PŘEJDĚTE DO ESHOPU a prohlédněte si výrobek

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky