DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Nutrikosmetika - péče zevnitř

Nutrikosmetika

aneb "krása přichází zevnitř"

Nutrikosmetika je moderní pojem pro přípravky vyvinuté v péči o pokožku zevnitř.

Pokud Vám něco říkají pojmy jako Imedeen Classic, NuCell, Juvelin, Viaderm Skin, Inneov  .... jste na správné cestě ... to jsou  nutrikosmetika. První z nich se objevily již před 15 lety! Nutrikosmetika se stala hitem nejprve ve Spojených státech, ale i v evropských zemích roste tento segment trhu v řádu desítek procent ročně.(zdroj: ihned.cz)

Nutrikosmetika je moderní pojem pro přípravky vyvinuté v péči o pokožku zevnitř. Užívání pilulek krásy je velmi elegantním řešením jak odolávat přibývajícím rokům, navíc je to řešení rychlé a bezbolestné. Potvrdilo se totiž, že užíváním pilulek krásy, lze skutečně zpomalit fyziologické procesy, které vedou ke stárnutí pleti. V propojení s kvalitní kosmetikou se nutrikosmetika stává centrem pozornosti dermatologie.

Řada dermatologů tuto kosmetiku v tabletkách, doplněnou tradiční péčí o pleť v podobě krémů a dalších přípravků, považuje za nový koncept krásy 21. století.

  • O historii nutrikosmetických produktů si můžete přečíst i zde
Nutrikosmetika je nová generace výživových doplňků, které působí na krásu zevnitř organismu prostřednictví perorálně podávaných vitamínů, minerálů a přírodních výtažků.

Péče o pokožku obličeje je naprostou samozřejmostí, avšak věk prozradí hlavně kůže na krku a v dekoltu.  Ta se postupem věku ztenčuje, pověšuje a různě nerovnoměrně zabarvuje.

Víte, co může pomoci vylepšit její vzhled? ...


Nutrikosmetika

Kolagenové kapsle INVITA SKIN BEAUTY představují zcela nový přístup v péči o pokožku a pojivové tkáně lidského těla. Nejnovější způsob jak pomocí „živého“ kolagenu a pilulek krásy účinně zpomalit fyziologické procesy stárnutí se dostává do popředí zájmu světových odborníků zabývajících se deficitem kolagenu.

  • Naše tělo si bohužel již kolem 25. roku našeho věku přestává KOLAGEN doplňovat ( vyrábět) a následkem deficitu kolagenu nastává ,,stárnutí,,... což je např. příčinou tvorby vrásek.
  • Úbytek kolagenu však odhalíme nejen podle viditelných příznaků stárnutí, ale především z funkce pohybového aparátu. Jeho nedostatek se projeví na kvalitě kloubní chrupavky, která ztrácí svou pevnost a pružnost a dochází k její destrukci.
  • Odhalte, jakým způsobem vaše pokožka stárne

Kapsle obsahují nejdražší a nejvzácnější lyofilizát hydrátu tropokolagenu z rybích kůží se stavbou řetězců alfa 1 a alfa 2, které jsou téměř identické s lidským kolagenem.  

 

Nutrikosmetika, nutrikosmetikum inventia kolagen

registrováno MZČR, č.j.33202/2013/OVZ


FAKTA o kolagenu

Zaujaly Vás účinky kolagenu?

Jediným kliknutím >>> o nich dejte vědět také přátelům na Facebooku

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU


Možná hledáte nebo Vás může ještě zajímat: Přípravky na vrásky a stárnoucí pleť, Co na vrásky kolem očí, Přírodní kolagen na pleť, Kolagen v prášku nebo tabletách, Jak používat kolagen, Zlatá kolagenová maska, Žehlička na pleť  a vrásky ...


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky