Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.11.2018 07:28:20 

Přírodní kolagen a kolagenová kosmetika - čistý rybí kolagen

Návod ošetření žehličkou na vrásky

OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU na vrásky NU SKIN

Ošetření obličeje:

  • pouze ve dvou krocích dosáhnete mimořádného výsledku.

Návod k obsluze

Příprava
Vyčistěte si obličej čistícím přípravkem (nejlépe od fy Nu Skin dle Vašeho výběru) a osušte ručníkem.

Ošetření obličeje: pouze ve dvou krocích dosáhnete mimořádného výsledku.
 

1. Hloubkové čištění

Aby se odstranily veškeré nečistoty z pokožky a póry mohly dýchat, použijte nejprve pro přípravu pleti Galvanic Pre -Treatment Gel (průhledný)

technologie ageLOC na zastavení činnosti enzymů stárnutí. Díky němu je pleť mladší, zdravější a pevnější. AgeLock je patentovaná technologie, která se zaměřuje na hlavní zdroje stárnutí.
  • Pre Treatment Gel je vyvinut se záporným elektrickým nábojem.
  • Gel obsahuje výtažky z měsíčku, mořských řas a vanilku, které uklidňují pokožku.
  • Cocoylglutamat čistí pokožku do hloubky , váže na sebe toxiny, které kladně nabitý vitamínový koncentrát uvolní na povrch kůže.

Otevřete ampulku s Pre-Treat gelem a naneste celý obsah konečky prstů na obličej.

Nejprve ošetřujeme jednu polovinu obličeje. Na důkladně očištěnou pleť naneseme BÍLÝ (záporný - negativní) gel a na žehličce nastavíme proud na č. 1. Automaticky se nastaví 2 minuty. Žehlíme jednu polovinu obličeje. Proud v žehličce od sebe odpuzuje bílý gel, který se okamžitě dostane až do třetí vrstvy pokožky, přes škáru k bazální vrstvě, kde pomocí žehličky napomáhá k rychlejší regeneraci a štěpení buněk. Naneste dostatek gelu, aby žehlička dobře klouzala. Gel nanášejte pipetkou z ampulky přímo na pleť, snížíte spotřebu. Poprvé je spotřeba větší, ale postupně vyčištěná a vyživená pokožka spotřebuje gelu méně. Galvanický proud z pokožky začne uvolňovat hloubkové nečistoty a toxiny a zprůchodňovat póry. Všechny tyto nečistoty na sebe naváže BÍLÝ polarizovaný gel, který je ve druhé fázi vytáhne ven. Ukončení času žehlička oznámí akustickým signálem (pípáním).

Již po dvouminutové masáži přístrojem Galvanic Spa je kůže perfektně připravena k druhému kroku .
Omyjte si obličej vodou nebo odstraňte Pre-Treat Gel vlhkou utěrkou a dobře obličej osušte ručníkem.

 

2. Hlavní ošetření

Oživte a posilte Vaši pokožku Galvanic Treatment Gelem (modrý) od fy Nu Skin.

  • Treatment Gel byl vyvinut s kladným elektrickým nábojem.. Obsahuje aminokyseliny, které osvobodí Vaši pleť od stresu a prokrví ji. Kromě toho obsahuje magnesium, důležitou složku pro obnovení energetického cyklu kožních buněk.
  • Asparat pomáhá vyrovnat pH hodnoty Vaší pokožky. Vitamin E je důležitý antioxidant s ošetřujícími vlastnostmi. Extrakty z růží, santalového dřeva a jasmínu mají zklidňující účinky.

Otevřete ampulku s Treatment Gelem a nanese celý obsah konečky prstů na obličej.

Předchozí Bílý gel důkladně odmyjeme vodou a naneseme MODRÝ (pozitivní-kladný) gel. Na žehličce nastavíme proud na č. 2 – tj. 3 minuty na polovinu obličeje. Proud v žehličce na sebe přitahuje jako magnet BÍLÝ gel s nečistotami a toxiny a vtlačuje do pokožky MODRÝ polarizovaný gel, který hloubkově vyživuje a intenzivně hydratuje pokožku. Žehličkou se pomocí galvanického proudu dostanete až do třetí bazální vrstvy pokožky a úplně bezbolestně do ní vpravíte „vitamínovou injekci“ která obsahuje nejen vzácné komponenty, které do pokožky dodají energii, provzdušní buňku a oživí stresovanou, unavenou mladou i stárnoucí pleť, ale i vyrovnají PH pokožky, které dodají nezbytné vitamíny a antioxidanty. A co je nejdůležitější. Do mezibuněčného prostoru si pomocí galvanické žehličky zapravíte kromě výživných látek i patentovanou složku ageLOC, která Vám na přechodnou dobu zastaví činnost nově objeveného enzymu arNOX- vnitřního urychlovače stárnutí., který nám v těle cca od 26. roku produkuje volné radikály a tím způsobuje stárnutí.

Po tříminutové masáži Galvanic Spa přístrojem je ošetření pleti ukončeno.
Omyjte si obličej vodou nebo odstraňte Treatment Gel vlhkou utěrkou a dobře obličej a osušte ručníkem.

Nezapomeňte použít originální "živý" biologicky aktivní – Natural Collagen FACE INVENTIA
Dále ošetřete Vaši pleť obvyklým způsobem dle Vašeho zvyku.

Doporučení: Při prvním použití většina pletí snáší i max. nastavení času na 5 min.

Tip - pracujte nejprve s jednou polovinou obličeje

Po ukončení žehlení důkladně smyjeme modrý gel se zbytkovými nečistotami a zatáhneme tonikem.

kolagen na obličej Face kolagen inventia

Pokud používáme originální "živý" biologicky aktivní – Natural Collagen FACE INVENTIA, naneseme na vlhkou pokožku jednu kapku.

Podíváme se do zrcadla a porovnáme půlku obličeje, která byla vyžehlená, upozorníme na rozdíly, případně vyfotíme a následně provedeme ošetření druhé půlky obličeje.

Takto ošetřená pleť je provzdušněná a pročištěná buňka je doslova NADOPOVANÁ.

Pracuje až do rána a proto budete druhý den překvapeni, jak se výsledek včerejšího žehlení několikanásobně zlepšil.

Kompletní a podrobnější návod s využitím a používáním přístroje na jednotlivé partie ( pleť, brada, podbradek, paže, celulitida,…) získáte automaticky společně s přístrojem.

Stránky o kolagenu a kolagenové kosmetice

Eshop: www.kolagen.wbs.cz

PŘEJDĚTE DO ESHOPU  a prohlédněte si výrobek

OŠETŘENÍ GALVANICKOU ŽEHLIČKOU na vrásky NU SKIN


 

TOPlist

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu